Dnes je úterý 12. prosince 2017

Generální partneři

České dráhy, a.s.

České dráhy jsou největším národním dopravcem v České republice s tradicí delší než 160 let. Jednou z jejich nejvýznamnějších činností je přeprava osob.

ČEPS, a.s.

Společnost ČEPS, a.s. dispečersky řídí provoz zařízení přenosové soustavy a systémových zdrojů na území České republiky. Zajišťuje mezinárodní spolupráci prostřednictvím propojovacích vedení s elektrizačními soustavami sousedních zemí podle pravidel UCTE. Zásady své působnosti jako provozovatele přenosové soustavy, která představuje přirozený monopol, zakotvila společnost ČEPS, a.s.

Hlavní partneři

MERO ČR, a.s.

MERO ČR, a. s. (mezinárodní ropovody), vlastník a provozovatel české části ropovodu Družba a ropovodu IKL, je jediným přepravcem ropy do České republiky a nejvýznamnější společností zajišťující skladování nouzových strategických zásob ropy. Oba ropovody vstupují do Centrálního tankoviště ropy Nelahozeves, kde společnost vybudovala celkem 14 ropných nádrží s celkovou skladovací kapacitou 1 300 000 m3.

Dílčí partneři

ČEPRO, a.s.

Akciová společnost ČEPRO vznikla k 1. lednu 1994 privatizací bývalého státního podniku Benzina - původně jako České produktovody a ropovody, a.s. Zakladatelem a následně do 31. 12. 2005 jediným akcionářem společnosti byl Fond národního majetku ČR. S platností od 1. 1. 2006 je jediným akcionářem ČEPRO, a. s., Ministerstvo financí České republiky.

Poštovní spořitelna, a.s.

Poštovní spořitelna nabízí v ČR své bankovní služby více než dvěma miliónům klientů v nejhustější síti obchodních míst. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a.s., která je největší bankou se sídlem v České republice a střední Evropě měřeno hodnotou aktiv.