Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Finále Miss VŠE 2011 ovládla Daniela Ludvíková v kostýmu policistky

Náhled
25. 11. 2011 12:50 - Filip Vostrý

Finálový večer Miss VŠE 2011, který se odehrál 24. listopadu v klubu Sasazu, zná své vítězky. Titul Miss VŠE 2011 získala Daniela Ludvíková, 1. Vicemiss se stala Kateřina Bendlová a 2. Vicemiss a rovněž i Miss Sympatie vyhrála Veronika Homolová. Večerem provázel známý bavič Kazma, který si na chvíli zahrál i na Rytmuse.

Brány klubu SaSaZu se otevřely ve 20.30 a záhy na to se před vstupem začala tvořit fronta. Čtvrt hodiny před oficiálním začátkem, tedy ve 21:15, již tato fronta měřila dobrých 50 metrů. To bylo způsobeno především procházením bezpečnostním rámem po jednom a následnou kontrolou ochrankou klubu. Skutečný začátek tak byl posunut přibližně o 30 minut.

Klub byl zaplněn ani ne z poloviny, když na pódium vystoupil Kazma Kazmitch, známý bavič ze Stream.cz a ranní show Fajn rádia. Vysvětlil, jakým způsobem se bude hlasovat, představil „hlasovací hostesky“ a pozval na pódium první čtveřici finalistek Miss VŠE 2011. Ty byly návštěvníkům akce postupně představeny, prošly se po malém molu před podiem a za potlesku svých fanoušků se opět zařadily k ostatním. Po první čtveřici, kde byly dívky s čísly 1, 2, 4 a 5, přišla i druhá čtveřice, která absolvovala totéž. Ve druhé čtveřici byly dívky s čísly 6, 7, 8 a 9. Všimli jste si, že některá čísla chybí a dívek je pouze osm, oproti deseti postupujícím? Kazma tento stav okomentoval černým humorem (jednu finalistku prý přejelo auto, druhá naopak neměla na autobus), my jsme se však od organizátorů dozvěděli, že za nepřítomnost Kataríny Husárové (č. 3) a Elišky Hurárové (č. 10) může jejich zdravotní stav.

Na závěr prvního výstupu byla vyhlášena vítězka internetového hlasování v kategorii Miss Sympatie. Tento titul získala dívka, které, kvůli její podobě se slavnou herečkou, neřekl Kazma jinak než Carrie Bradshawová (herečka známá především ze seriálu Sex ve městě – pozn. red.). Miss Sympatie se tedy stala Veronika Homolová (č. 7).

Po tomto vyhlášení následoval doprovodný program v podobě Pole dance (tanec u tyče – pozn. red.), který předvedla dívka z Vertigo pole dance and fitness. Publikum ji hlasitě fandilo a obdivovalo. Chvílema to totiž vypadalo, jako by se dívka k tyči přilepila a následně popírala zákony fyziky.

Dalším bodem programu byla dlouho očekávaná a nadšeně přivítaná promenáda v plavkách. Dívky se postupně prošly k publiku a odpověděly Kazmovi na několik neobvyklých otázek. Přestože se avizovaný ekonomický kvíz nekonal, nevypadalo to, že by si toho kdokoliv všiml. Všechny dívky do jedné byly okouzlující a pánská část publika to dávala velmi hlasitě najevo. Když se pak dívky opět seřadily vedle sebe, přišla na řadu další soutěž, tentokrát soutěž v pití, pojmenovaná Memorial Ivety Bartošové. Před každou dívku organizátoři položili půllitrový kelímek s vinným střikem a cílem bylo jej co nejrychleji vypít. Některé dívky tento úkol zvládly samy, některé běžely k hloučku svých fanoušků, aby jí s tím pomohli. Vítězkou se nakonec stala Anna Lebedeva (č. 6), což Kazma trochu jízlivě okomentoval tím, že v Rusku prostě pít umí.

Kolem jedenácté hodiny se již party naplno rozjela a klub začínal být příjemně plný. Kazma tak předvedl své další číslo, kterým bylo parodování slovenského rappera Rytmuse. Jako Rytmus poté vyhlásil další soutěžní kategorii, kterou byla Miss Zlatokopka. Tu, údajně díky tomu, že od svého přítele dostala k narozeninám auto, vyhrála Kristýna Piskačová (č. 5). Ta již byla zároveň oblečená do zajímavého kostýmu, což dávalo lidem pod pódiem tušit, že se blíží přehlídka v kostýmech. A skutečně. Dívky se za malou chvíli předvedly v nejrůznějších kostýmech. Od Tarzanovy ženy, přes antickou krasavici, čertíka nebo indiánku, až po policistku. U publika měl obrovský úspěch především poslední jmenovaný kostým – tedy dívka s číslem devět v kostýmu policistky.

S blížící se půlnocí proběhla ještě bohatá tombola a následně i konečné vyhlášení vítězek večera. Titul 2. Vicemiss získala Veronika Homolová (č. 7), 1. Vicemiss se stala Kateřina Bendlová (č. 1) a Miss VŠE za rok 2011 se stala Daniela Ludvíková (č. 9). Té přišel, kromě všech sponzorů, poblahopřát i děkan Národohospodářské fakulty Miroslav Ševčík, který všechny přítomné překvapil osobním darem vítězce v podobě 10 000 Kč. Zbylo již jen předat korunku z rukou loňské vítězky Kláry Gregorové a celý klub mohl slavit a tancovat naplno až do rána.

Posledním velmi sympatickým gestem bylo poděkování hlavní organizátorce Miss VŠE 2011 Martině Čmielové, bez které by se to celé neuskutečnilo.

Vítězkám tedy přejeme hodně úspěchů jak ve škole, tak ve světě modelingu a těšíme se na Majáles 2012, kde bude s největší pravděpodobností Daniela Ludvíková reprezentovat VŠE v souboji vysokých škol.

A co že to vlastně vítězka, kromě titulu a 10 000 Kč od děkana Ševčíka, vyhrála?
- nový iPad 2 od společnosti iStyle
- šek na 2 500 km ve vlacích LEO Express
- korunku od společnosti Bijoux Trend
- poukaz na víkendový pobyt ve čtyřhvězdičkovém Aquapalace Hotelu Prague pro dva
- dárkový balíček Parfumerie Douglas v hodnotě 5 000 Kč
- voucher na zapůjčení šatů společnosti Eclé Fashion v hodnotě 10 000 Kč
- poukaz od společnosti Pizza Coloseum na večeři v hodnotě 1 000 Kč
- voucher od společnosti Ola Kala na kurz vaření v hodnotě 3 500 Kč
- půlroční členství v síti fitness Holmes Place
- sluchátka Panasonic a poukaz na nákup oblečení v hodnotě 3 000 Kč od společnosti O´Neill
- poukaz na kadeřnické služby v salonu Klier v hodnotě 1 900 Kč
- poukaz na jazykový kurz v hodnotě 3 400 Kč
- voucher na 365 ciderů na rok spolu s designovým ice boxem od společnosti Stassen
- květiny od společnosti Flowers go home


Fotografie: Filip Vostrý

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.