Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Staň se Miss VŠE 2011

Náhled
18. 10. 2011 16:51 - Lucie Cepáková

Letos proběhne již třetí ročník volby královny krásy VŠE. Na casting se mohou dívky přihlásit do 24. října 2011 přes www.missvse.cz. Uzavřený casting se pak uskuteční o den později v prostorách menzy VŠE, kde se kandidátky představí porotě v neformálním oblečení. Do soutěže postoupí deset dívek.

V porotě na castingu zasedne loňská Miss VŠE Klára Gregorová, moderátor Kazma, fotograf celebrit Jakub Ludvík (podle svého uvážení si vybere, které z dívek nabídne nafocení profi fotek) a Lucie Hrozová, jednatelka společnosti Xtreme hostess service (finalistky zadá do TOP databáze hostesek společnosti).

Vybraných deset finalistek se hned následující den zúčastní focení a natáčení promo materiálů pro online hlasování. Na finalistky čekají hodnotné ceny mezi než patří například iPad2, půlroční členství ve fitness klubu Holmes Place, balíček kosmetiky Douglas v hodnotě pěti tisíc, poukaz na zapůjčení šatů Eclé Fashion, šperky jablonecké Bijoux Trend, jazykové kurzy od Jipky, kurzy vaření Ola Kala a mnohé další.

Od 1. listopadu bude moci internetová veřejnost rozhodnout o Miss Sympatie. Finálový večer soutěže proběhne 24. listopadu v klubu SaSaZu v Holešovicích od 21 hodin.

O výsledcích castingu a podrobnostech o finálovém večeru vás budeme informovat.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.