Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Soutěž Miss VŠE 2011 zná svých deset finalistek

Náhled
26. 10. 2011 14:33 - Filip Vostrý

V úterý 25. října 2011 se po 17. hodině na VŠE v menze Italská uskutečnil casting soutěže Miss VŠE 2011, ze kterého vzešla desítka těch nejkrásnějších a nejodvážnějších dívek naší alma mater. Castingu se zúčastnilo 24 dívek z pražských fakult VŠE.

Stejně jako v krajských nebo celostátních soutěžích miss, i u nás je k přihlášení do takovéto soutěže zapotřebí velká dávka odvahy, exhibicionismu a samozřejmě sebevědomí. Všechny dívky, které se v úterý na casting dostavily, tyto vlastnosti jistě mají. Bylo tedy jen otázkou, jak je dokáží prodat.

Bylo necelých deset minut před pátou hodinou a v menze Italská se začínaly scházet hloučky dívek. Menších, větších, blonďatých i tmavovlasých. Byla na nich vidět mírná nervozita a již na první pohled bylo jasné, na co zde čekají. Oficiální program castingu Miss VŠE začal jen několik minut po páté hodině představením poroty, uvítáním dívek a krátkým poděkováním sponzorům. Na nic se nečekalo a hned poté postupně předstoupily jednotlivé dívky před porotu. Představily se, vyprávěly o svých zálibách, odpovídaly na některé záludné otázky a poté se ladným krokem prošly k oficiálnímu fotografovi. Zjistili jsme, že čeština není pro tento casting zcela nezbytná, že některé dívky „doopravdy“ chtějí bojovat za světový mír, a že inteligenci považuje většina dívek za svou největší zbraň. Na řadu přišly otázky ohledně budoucnosti, zajímavostí, cílů, ale také názorů na současnou finanční krizi. Nejvíce se castingem bavili zástupci jednoho z hlavní partnerů, kteří i přesto, že měli společně jen jeden hlas, přišli v počtu čtyř, což bylo v tomto případě naprosto pochopitelné.

Ze 47 přihlášených dívek přišla na casting více než polovina (24), porotci to tak při rozhodování neměli lehké. Všechny dívky navíc něčím zaujaly, takže se o úroveň soutěže rozhodně nemusíme bát. Přijďte tedy i vy podpořit nejkrásnější a nejodvážnější dívky naší školy do velkého finále, které se uskuteční 24. listopadu 2011 od 21.00 v klubu SaSaZu. Každý návštěvník dostane hlasovací lístek a proběhne i bohatá tombola. Party bude moderovat známý bavič Kazma, dívky se předvedou v koktejlových šatech a v plavkách a absolvují ekonomický kvíz. Rozhodně se bude na co dívat...

Profily všech finalistek bude možné zhlédnout na www.missvse.cz od 1. listopadu. Současně s tím bude spuštěno i online hlasování, ve kterém dívka s největším počtem internetových hlasů získá titul Miss Sympatie. Navíc každý, kdo některou z dívek na internetu podpoří, automaticky získá zajímavé slevy od partnerů soutěže.

Finalistky soutěže Miss VŠE 2011:
1. Kateřina Bendlová, 20 let, Fakulta mezinárodních vztahů (casting číslo 10)
2. Eva Zýková, 19 let, Fakulta mezinárodních vztahů (casting číslo 20)
3. Katarína Husárová, 23 let, Fakulta mezinárodních vztahů (casting číslo 5)
4. Jana Gonšenicová, 19 let, Fakulta mezinárodních vztahů (casting číslo 9)
5. Kristýna Piskačová, 20 let, Fakulta financí a účetnictví (casting číslo 15)
6. Anna Lebedeva, 19 let, Fakulta mezinárodních vztahů (casting číslo 21)
7. Veronika Homolová, 24 let, Fakulta mezinárodních vztahů (casting číslo 2)
8. Anna Sokolová, 20 let, Fakulta podnikohospodářská (casting číslo 24)
9. Daniela Ludvíková, 21 let, Fakulta podnikohospodářská (casting číslo 1)
10. Eliška Hurárová, 20 let, Fakulta informatiky a statistiky (casting číslo 22)


Fotografie: Filip Vostrý

Odkazy

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.