Dnes je úterý 12. prosince 2017

Přečtěte si Economix na Kindle, iPadu či Androidu

Náhled
09. 03. 2011 09:00 - Martin Steiner

Studentský magazín Economix si od tohoto vydání můžete stáhnout i do svých elektronických čteček a dalších mobilních zařízení. Economix se jako první zapojil do projektu BizIT Grace studentské organizace Business IT Club, který v jeho rámci nabízí pomocnou ruku vydavatelům studentských periodik v konverzi a optimalizaci jednotlivých vydání do podoby přijatelné pro většinu čteček.

Čtenáři, uživatelé čteček Kindle, iPhone, iPad, Android, Nook, Sony Reader a dalších, mohou využít jednoduché a pohodlné automatizované distribuce prostřednictvím e-mailu. Na webu grace.bizit.cz se přihlásíte a vyberete si publikace, které vás zajímají. Následně si zvolíte způsob doručení, to je formu, jakou vám budou čerstvá vydání automaticky doručována. Máte dvě možnosti: v příloze e-mailu nebo formou upozornění s odkazem ke stažení. Jednotlivá vydání Economixu si však můžete na webu stáhnout i jednorázově ve formátech PDF, MOBI nebo EPUB.

Zejména uživatelé čtečky Kindle to mají velmi jednoduché. Stačí vyplnit váš kindle e-mail a přidat „grace@bizit.cz“ do seznamu povolených e-mailů v nastavení vašeho kindle účtu na Amazon.com. Dál se už o nic nemusíte starat a nový Economix se vám po každém vydání automaticky nahraje přímo do čtečky.

Pevně věříme, že mnoho z vás tuto novou inovativní službu ocení a spokojeně ji bude využívat. Zároveň vás chceme požádat o jakoukoliv zpětnou vazbu, postřeh, námět či připomínku. Pište prosím na ondrejcahlik@bizit.cz nebo na redakce@economix.cz.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.