Dnes je úterý 12. prosince 2017

Nový studentský festival Všefest si užijete i bez alkoholu

Náhled
16. 08. 2016 11:11 - Martin Steiner

Nový festival Všefest představí mnohostranné dovednosti studentů Vysoké školy ekonomické. Na akci pořádané novým studentským spolkem All Arts Club, která se koná 28. září 2016 v areálu kolejí na Jarově (mezi budovami kolejí III G a F), vystoupí kapely složené ze studentů VŠE a představí se nejrůznější studentské spolky VŠE. Kromě toho bude Všefest nealkoholický.

Program festivalu začne ve tři hodiny odpoledne a potrvá do deváté hodiny večerní. Na akci vystoupí pět studentských kapel – crossover rockoví Other Way, punk-rockoví Curlies, rocková Surrender Brainchild a rock-popoví Highlights a Esence.

Pořadatelé chtějí ukázat, že bavit se lze i bez alkoholu, a tak se během akce nebudou prodávat alkoholické nápoje.

Pořádající spolek All Arts Club vznikl na VŠE začátkem letošního roku s cílem podporovat aktivní zapojení studentů VŠE do kulturních aktivit. Doposud pořádal převážně hudební jamy, kde se hudebně zainteresovaní studenti mohli realizovat a seznámit s ostatními studenty na podobné vlně. Nový Všefest nijak nesouvisí ani nenavazuje na předchozí dva obdobné a stejnojmenné festivaly studentských kapel VŠE FEST, které v letech 2007-2012 pořádali studenti NF VŠE a poté FMV VŠE.

Více informací k chystanému Všefestu najdete na Facebooku.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.