Dnes je neděle 19. listopadu 2017

Moře financí vám uhlídá osobní finance

Náhled
15. 11. 2011 00:25 - Martin Steiner

Letos v únoru byl spuštěn internetový portál more-financi.cz, který uživatelům zdarma nabízí jednoduchý a rychlý nástroj pro online správu osobních financí. Tento portál umožňuje uživatelům mít kdykoli přehled o svém hospodaření, platbách a dalších transakcích v přehledných grafech a tabulkách.

Systém umožňuje nahrání elektronického výpisu vybraných bank a sám nabídne uživateli rozdělení položek do různých výdajových a příjmových kategorií na základě vyhledávaných klíčových slov a výrazů. Kromě toho nabízí řadu dalších funkcí, jako je například stanovení rozpočtu pro konkrétní kategorie, sledování skupinových výdajů, vložení upomínky na konec záruční doby včetně možnosti nahrát kopii záručního listu, a jiné.

Portál Moře financí uživatelům nabízí řadu možností, jak hledat úsporu v rodinném rozpočtu. Mohou si zde zadat nezávaznou poptávku na vybraný finanční nebo pojistný produkt a porovnat nabídky od registrovaných a prověřených poradců. Na svém blogu a facebooku Moře financí informuje uživatele o novinkách z oboru financí a o tom, na co si v oblasti osobních financí mají dávat pozor.

Říkáte si, kam se vždy vytratí vaše peníze, přestože moc neutrácíte? Většina z nás má nějaký zaběhnutý mechanismus, jak si uhlídat, aby vyšel s tím, co má. Moře financí poskytuje uživatelům nejen správu jejich dat, ale především možnost analýzy, za co a jak efektivně vlastně utrácejí své peníze.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.