Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Leon Jakimič – Příběh českého skla, které dobylo svět

Náhled
14. 10. 2014 07:00 - Adam Páleníček

Klub investorů si Vás dovoluje pozvat na přednášku pana Leona Jakimiče, zakladatele firmy Lasvit, společnosti, která s českým sklem prorazila do celého světa. Již tuto středu 15. 10. 2014 v 19:30, místnost RB 211. Leon Jakimič je liberecký rodák, absolvoval zahraniční studia na Loyola Marymount University v Los Angeles, následně pak získal titul MBA na Northwestern University’s Kellogg v Hong Kongu.

Společnost Lasvit založil pan Jakimič v roce 2007, vsadil především na luxus a design. Klíčového úspěchu, díky kterému Lasvit vešel ve známost po celém světě, firma dosáhla v roce 2009. Společnost získala zakázku na výrobu lustrů do dvou stanic dubajského metra. Tímto počinem se Lasvit dostal do podvědomí obzvláště na trzích Blízkého východu a Asie, kde společnost nejvíce působí. Pod kolekce svítidel i zakázkové kusy se podepisují čeští i světoví designéři jako Bořek Šípek, Angličan Ross Lovegrove, nebo třeba Ital Fabio Novembre.

 

Přijďte na přednášku pana Leona Jakimiče a poznejte příběh muže, který založil a vede světově úspěšnou společnost Lasvit.

„Light and design affect how people behave and how they feel“ Leon Jakimič

 

Událost na facebooku
Fotoalbum

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.