Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Kam vyrazit o prázdninách? Do Dobronic!

Náhled
05. 04. 2012 07:27 - Michaela Kalátová

Skončila zima, semestr se pomalu přehoupl do své druhé poloviny a stránky kalendáře už přetáčíme na duben. Jasný náznak toho, že se pomalu, ale jistě blíží letní prázdniny a s nimi i zasloužené několikaměsíční volno. Možná také patříte k těm, kteří už teď začínají přemýšlet o tom, co vlastně budou v létě podnikat. Co takhle vyrazit na týden na školní sportovní kurz? Pokud vám sport není úplně cizí a nebojíte se poznávat nové lidi, litovat určitě nebudete. Přihlašování začíná už za pár dní!

V aktuální nabídce CTVS na toto léto je celkem 16 sportovních kurzů. Většina z nich se koná během června a začátku července, další pak na přelomu srpna a září. Všude se přes den sportuje a večer užívá společenské zábavy, svým zaměřením se ale jednotlivé kurzy liší. Důležité je tedy informovat se o náplni jednotlivých kurzů a vybrat z nich pro sebe ten nejvhodnější. Nejproslulejší kurzy se konají ve sportovním středisku Dobronice u Bechyně, multifunkčním areálu patřícímu VŠE. V létě se tam koná rovnou šest týdenních pobytů určených pro studenty, z nichž 2. turnus je určen pro nadšence do míčových her a 6. pro milovníky extrémnějších zážitků a outdoorových sportů. Zbylé čtyři kurzy do programu zařazují vyváženě obojí.

Možností je ale mnohem více. Láká vás spíše cyklistika na Babím létě, sportovní lezení na Vysočině, in-line buslení v Německu, windsurfing na Lipně, aerobik u Máchova jezera, turistika na Slovensku nebo snad nocování pod stanem na Suchomelu? Vyberte si dle libosti, ale hlavně včas. Zájemců je spousta a kapacity omezené, není proto radno s přihlašováním příliš otálet. V nejbližších dnech by mělo CTVS zveřejnit podrobnosti k jednotlivým kurzům. Přihlašování pak bude probíhat ve dvou etapách. První, pro registrované v ISISU ve výuce TV a pro získání druhého zápočtu z tělesné výchovy, od 10. do 11. dubna, druhá pak od 16. do 27. dubna.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.