Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Je rozhodnuto! Miss VŠE se stala dívka s číslem 9, Andrea Kolářová.

Náhled
26. 11. 2012 07:00 - Martina Nekvindová

Ve čtvrtek 22. listopadu vyvrcholil čtvrtý ročník soutěže miss VŠE. Po castingu se v Sasazu klubu sešlo deset finalistek, ze kterých návštěvníci klubu zvolili tu nejkrásnější. Miss VŠE pro rok 2012 se stala studentka prvního ročníku Fakulty mezinárodních vztahů, dívka s číslem 9, Andrea Kolářová.Na nejkrásnější studentky VŠE se přišly podívat stovky zvědavců a fanoušků. O zájmu svědčila i dlouhá fronta tvořící se před vstupem do klubu. Většina návštěvníků byla oblečena dle dresscodu „to impress“, takže o  krásné dívky a elegantní pány nebyla nouze ani v obecenstvu. Na finalistky se přišel podívat i rektor VŠE Richard Hindls či děkan Národohospodářské fakulty Miroslav Ševčík.Večerem doprovázel moderátor Kazma Kazmitch a loňská miss VŠE, Daniela Ludvíková. O zábavu mezi jednotlivými disciplínami se starali DJ PIF a DJ Rockstar a zaujalo i vystoupení tří poledancers – tanečnic u tyče.

 

Po úvodním představení soutěžících přišlo na řadu vyhlášení první kategorie – Miss sympatie, kterou byla v internetovém hlasování zvolena Yulia Zubakhina. Vítězkou kategorie Miss úsměv, která získala kompletní bělící proceduru, aplikaci zubního šperku a balíček dentální kosmetiky, se stála Hana Hegarová.

 

Zejména přítomní pánové určitě ocenili oblíbenou disciplínu – promenádu v plavkách. Po té následovaly dvě speciální soutěže. Miss zlatokopkou se stala dívka s nejobratnějšími prsty, která dokázala vytáhnout pánům na pódiu (mezi nimiž byl i Miroslav Ševčík) nejvíce peněz z kapes. Děkan Národohospodářské fakulty zvolil jako vítězku Janu Provazníkovou. Titul Miss Frisco zase získala finalistka, jež se dokázala nejrychleji napít Frisca pomocí dlouhého brčka.

 

Vyhlášení absolutních vítězek se diváci dočkali po půlnoci. Miss VŠE pro rok 2012 se stala Andrea Kolářová, která dokonce v Liberci postoupila do dalšího kola České Miss 2013. Titul první vicemiss obdržela Monika Leová a druhou vicemiss se stala Petronela Pribilová.

 

Afterparty rozjel svým vystoupením EGO, při jehož hitu „Žijeme len raz“ se Sasazu otřásalo v základech. Rozjetá diskotéka pak pokračovala až do pozdních nočních hodin.

 

Celou fotogalerii můžete shlédnout na našem Facebooku

Fotoalbum

Autor: Filip Vostrý

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.