Dnes je úterý 12. prosince 2017

CLAS a NF VŠE otevřely nový navazující magisterský program s možností získání dvou titulů

Náhled
01. 04. 2010 09:00 - Martin Steiner

Centrum latinskoamerických studií (CLAS) a Národohospodářská fakulta VŠE připravily dvouletý magisterský program Ekonomická a regionální studia Latinské Ameriky. První ročník bude zahájen v září 2010, ale přihlášku je nutné podat již do 31. května.

Tento program nabízí mimořádnou příležitost získat bohaté mezinárodní zkušenosti a obdržet dva vysokoškolské tituly za jediné navazující magisterské studium. První titul získáte na VŠE a druhý na jedné z prestižních partnerských univerzit, kde studenti budou moci dokončit druhý rok svého studia. Studenti si též mohou zvolit studium v angličtině nebo ve španělštině v závislosti na výběru partnerské univerzity. Partnerské programy v zahraničí jsou plně kompatibilní se školským systémem v ČR.

Program nabízí pestrou škálu zajímavých předmětů. Uplatnění po vystudování tohoto programu je velmi široké, a to nejen v České republice a Evropské unii, ale též v celém iberoamerickém světě.

Čilá spolupráce CLAS již probíhá s prestižními univerzitami v Argentině, Bolívii a v Chile. Další partnerství budou navázána s univerzitami v Brazílii, Mexiku, Peru, Uruguayi a Venezuele.

Více informací o tomto novém navazujícím magisterském programu najdete na clas.vse.cz.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.