Dnes je čtvrtek 14. prosince 2017

Cashflow klub pořádá přednášku na téma Jak rozjet úspěšný e-shop

Náhled
11. 11. 2011 06:13 - Martin Steiner

Cashflow klub pořádá v pondělí 14. listopadu 2011 od 19.30 na Vysoké škole ekonomické v Praze na Žižkově v místnosti RB210 přednášku na téma Jak rozjet úspěšný e-shop. Přednášejícími budou David Rektorys a Josef Lobotka, provozovatelé vlastních e-shopů.

Posluchači se dozví základy budování internetových obchodů, co má velký vliv na úspěch a jak začít, jaké jsou hlavní výhody internetových obchodů, co nemá smysl zkoušet a co je naopak k nezaplacení. Oba přednášející mají několikaleté zkušenosti se svými e-shopy, které na přednášce představí a ukážou klíčové body pro rozvoj e-shopů, podělí se o některé své zkušenosti s drahými programátory, nespolehlivými dodavateli, vychytralými zákazníky a hlavně, jak se proti tomu všemu účinně bránit.

Na přednášce se také dozvíte, do čeho se na internetu už nemá smysl pouštět, co naopak vypadá slibně, kde sehnat peníze na svůj e-shop a kolik to vlastně stojí. Po skončení proběhne diskuse a účastníci budou vyzváni i ke konkrétní spolupráci, což bude příležitost pro ty, kteří o tomto druhu podnikání uvažují.

Diskuse k článku

Pro přístup do diskuze se přihlašte, a pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.